Scroll Top
Mini Baseny SwimSPA

Radość z pływania przy ograniczonej przestrzeni

Minibaseny SWIM SPA to przede wszystkim pływanie – intensywne bądź spokojne, przy ograniczonej powierzchni basenu, ale również możliwość wykonywania ćwiczeń fizycznych, wodny aerobik, przyjemny hydromasaż czy wspólny wodny relaks w gronie rodziny czy przyjaciół.

Bieżnia pływacka SWIM-SPA, określana również mianem basenu ze sztucznym nurtem, to unikalna kombinacja tradycyjnych wanien SPA i basenów pływackich. Urządzenie wyposażone jest w specjalny układ dysz, które tworzą silny przeciwprąd, umożliwiający pływanie w miejscu.

Basen SWIM-SPA może być postawiony bezpośrednio na gruncie lub posadzce, jako urządzenie wolnostojące, albo też częściowo lub całkowicie w nich zagłębiony (po wcześniejszym przygotowaniu pomieszczenia). To idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby w pełni odczuć przyjemność z pływania, ale nie dysponują zbyt dużą powierzchnią. Z basenu można korzystać bez żadnych ograniczeń przez okrągły rok, również w przypadku instalacji na zewnątrz.

Zestaw jest kompletnie wyposażony w systemy do hydromasażu, dezynfekcji i podgrzewania wody. Pokrywa termiczna dostarczana z basenem stanowi dodatkowo zabezpieczenie przed wszelkimi zanieczyszczeniami – liśćmi, kurzem, itp.