Scroll Top
Natrysk wrażeń

Tropikalny deszcz z twojego sufitu

Natrysk wrażeń, to szczególna odmiana kąpieli, podczas której z dużego panela prysznicowego umieszczonego nad głową spadają na Ciebie duże, ciepłe krople “deszczu tropikalnego”, zimny “deszcz arktyczny” lub przyjemnie schładzająca “mgła arktyczna”. Przy każdym programie kabina podświetla się w innym kolorze.
Natrysk wrażeń, to doskonałe uzupełnienie kąpieli w saunie lub łaźni parowej. Program sterowniczy umożliwia wybór masażu zimną, ciepłą wodą lub zimną mgiełką, przy jednoczesnej zmianie koloru podświetlenia Twojej kabiny (niebieski, czerwony, zielony). Każdy seans trwa 60 sekund i jest uruchamiany przyciskiem umieszczonym w Twojej kabinie.
Dodatkowe wrażenia mogą zapewnić Ci aromaty, rozpylane w Twojej kabinie, dzięki specjalnej pompie zapachowej.
Szeroka deszczownica, montowana jest w suficie Twojej kabiny prysznicowej. Najlepszym sposobem na wykonanie kabiny jest użycie do jej budowy płyt z twardej, spienionej pianki XPS. Zapewnia to trwałą, samonośną i wodoodporną konstrukcję, którą można bezpośrednio wykończyć np. mozaiką. Nasze kabiny prysznicowe są dostępne w różnych rozmiarach i wykończeniach, a nasza firma gwarantuje wysoką jakość wykonania i pełne zadowolenie klientów. Przyjdź i poczuj magię tego unikalnego doświadczenia prysznicowego.
Nasze projekty