Scroll Top
Jacuzzi

Relaks na wyciągnięcie ręki

Wanny SPA z hydromasażem potocznie zwane „jacuzzi” są wyposażone w markowe pompy masażu i niezawodne sterowniki, zapewniające silny i przyjemny masaż. Wanny przeznaczone do użytku domowego zazwyczaj są kompaktowe, a wszystkie urządzenia mają zainstalowane pod obudową. Izolowana termicznie obudowa oraz przykrycie termiczne umożliwiają korzystanie z wanny przez cały rok, nawet na tarasie lub w ogrodzie. Przy wyborze odpowiedniej wanny SPA warto zwrócić uwagę na wielkość, design, ergonomię siedzisk, ilość dysz oraz parametry urządzeń.

Wanny SPA instalowane w takich miejscach, jak: hotele, pensjonaty, kryte pływalnie, aquaparki, itp., z założenia muszą zapewniać określone przez Sanepid właściwości wody, które są okresowo kontrolowane. W przeciwieństwie do wanien SPA przeznaczonych do użytku domowego, wanny publiczne powinny być wyposażone w dysze denne i przelew górny (najczęściej w postaci rynny przelewowej), zapewniające najlepszą cyrkulację wody oraz odpowiedniej wielkości zbiornik wyrównawczy. Dodatkowo musi być zainstalowany bardzo wydajny system filtracji i dezynfekcji z automatyczną kontrolą parametrów wody.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką wannę zainstalować we własnym domu, trzeba się jednak liczyć z koniecznością wygospodarowania odpowiedniego pomieszczenia na technologię – podobnie jak dla małego basenu.

Nasze projekty